Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszą ofertę dla Ciebie!

Kredyt przez internet bez wychodzenia z domu

Co to jest kredyt online? Praktycznie niczym nie różni się od zwykłego kredytu gotówkowego. Kredytobiorca nadal podpisuje umowę z bankiem, a kredyt ma ustalony poziom oprocentowania i prowizji – spłacany jest również w miesięcznych ratach.

Kredyt online jest zatem kredytem gotówkowym dostępnym w całości przez internet. Aby pożyczyć pieniądze nie musimy już udawać się do banku lub najbliższej placówki. Kredyt można wziąć nawet w kilka minut przez internet. To o wiele krócej niż sam dojazd do oddziału danego banku.

Kredyt online bez formalności

Wzięcie kredytu przez internet z założenia powinno przebiegać w zupełności online. Najlepsze oferty rzeczywiście dają możliwość zaciągnięcia kredytu bez wychodzenia z domu. Wniosek należy wypełnić na specjalnej stronie internetowej oraz dołączyć do niego najczęściej zaświadczenie lub oświadczenie o dochodach. Czasami wystarczy sam wyciąg z rachunku bankowego, na którym bank będzie mógł sprawdzić przychody klienta.

Po prawidłowym załączeniu dokumentów wypłacenie kredytu online nastąpi nawet w kilka minut. To, co zadecyduje czy proces rzeczywiście zakończy się w całości online jest podpisanie umowy kredytowej. W większości przypadków dokumenty do podpisania przywiezie kurier. W najgorszym wypadku trzeba będzie odwiedzić oddział, aby złożyć podpis. Najwygodniejsza i najszybszą formą będzie przelew weryfikacyjny z rachunku osobistego kredytobiorcy – kwota przelewu zostanie później mu zwrócona.

Jaki kredyt gotówkowy wybrać?

W wyborze kredytu online pomogą przygotowane porównywarki. To świetny sposób na wybranie najtańszego kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu. W porównaniu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do stwierdzenia, czy rzeczywiście warto wziąć kredyt w danym banku. Sprawdź, która oferta będzie najkorzystniejsza dla ciebie i ciesz się niską ratą!