Praca wcale nie musi być nudna! Masz dość monotonnego przesiadywania w biurze od 8 do 16, dwoma tygodniami urlopu i problemów związanych z przygnębiającym szefem? Zacznij pracować zdalnie już teraz!

W trudnych czasach dla wielu ludzi sposób ten może okazać się ratunkiem na polepszenie sytuacji finansowej. Pracować można z dowolnego zakątka Polski, a nawet świata. Wystarczy posiadać jedynie dostęp do internetu i trochę chęci. Jest to dobre rozwiązanie dla osób poszukujących pracy oraz tych, którzy pragną pracować wyłącznie na siebie.

Ile można zarobić? Wszystko zależy od Ciebie. Praca w internecie to nie tylko patrzenie w ekran, jak się może komuś wydawać, ale również jakiegoś typu wysiłek, który daje Ci więcej korzyści w zależności od czasu, jaki na to poświęcisz.

Na tym portalu dowiesz się krok po kroku, jak zarabiać w programie partnerskim bez wychodzenia z domu! Pierwsze pieniądze wpłyną na Twoje konto już w drugim etapie – zarobisz tam 1850 zł, a potem będziesz zarabiać dalej. Pierwszy etap polega tylko na rejestracji konta według instrukcji poniżej. Zajmie Ci to dosłownie 5 minut. Pamiętaj, że nie będziesz inwestować własnych środków! Metoda zarabiania podana na tej stronie jest w 100 % legalna, a przede wszystkim skuteczna. Wykonaj pierwszy etap i już dziś zacznij zarabiać!


ETAP I

Aby zacząć pierwszy etap należy zarejestrować się w programie partnerskim M2M.

To firma, która współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce. Właścicielem jest popularny w Polsce portal finansowy Money.pl należący do grupy kapitałowej Wirtualna Polska. Money.pl istnieje od 2001 roku, a program partnerski M2M od 2004 roku. Założenie i korzystanie z konta jest w pełni darmowe!

→ KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ! ←

Pamiętaj, że kiedy klikniesz w link do założenia konta, nie przeładowuj, ani nie cofaj strony, wypełniaj wszystko za pierwszym razem i dokładnie.

Po założeniu konta w programie otrzymasz link aktywacyjny na e-mail – kliknij w ten link, aby potwierdzić rejestrację. Jeśli nie widzisz e-maila sprawdź wszystkie foldery takie jak np. INNE, SPAM, OFERTY…


ETAP II

Jeśli masz już założone konto w programie M2M to oznacza, że pierwszy etap został poprawnie zrobiony. Gratulacje! Wiele osób nie potrafi nawet wykonać pierwszego etapu i poddaje się na samym początku lub centymetr przed metą. To wielki błąd! Mam nadzieję, że Ty wytrwasz do końca i przejdziesz wszystkie etapy, dzięki którym będziesz zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić? Wyjaśnienie znajdziesz czytając poniższą instrukcję.

Program partnerski, gdzie masz już założone konto polega m.in. na korzystaniu z promocji oraz polecaniu produktów finansowych takich jak konta bankowe, pożyczki, ubezpieczenia itp. oraz niefinansowych takich jak reklama np. maseczek ochronnych lub sieci komórkowych. Jeśli wiesz jak to robić możesz zacząć zarabiać już teraz, lecz w przypadku braku styczności z programem może być Ci trudno, dlatego skupmy się na zarabianiu etapowym, w którym krok po kroku dowiesz się, jak zarabiać pieniądze bez żadnych trudności.

Aby móc zrozumieć cały system i zarobić pierwsze pieniądze poznaj zasadę 6 słoików, którą stosują milionerzy.

Słoiki to inaczej konta bankowe, na którym będziesz gromadzić zarobione środki.

Pierwszy słoik „Konto wydatków” – Na tym koncie będziesz trzymać pieniądze na wydatki w życiu codziennym np. opłaty na mieszkanie, jedzenie itd. Będzie to 55% zarobionych środków w programie.

Drugi słoik „Konto oszczędności” – Na tym koncie będziesz odkładał 10% swoich dochodów. Nie będziesz ich wydawać. Są to pieniądze na Twoją emeryturę, przyszłość Twoich dzieci lub ciężkie czasy.

Trzeci słoik „Konto marzeń” – Na tym koncie będziesz zbierać środki na marzenia takie jak kupno nowego samochodu, mebli, remont mieszkania itd. Będzie to 10% zarobionych środków.

Czwarty słoik „Konto przyjemności” – Na tym koncie będziesz trzymać pieniądze dla siebie. Możesz wydać je na to, co tylko chcesz np. kupno nowego telefonu, pójście do kina, skorzystanie z basenu, spa itd. Będzie to 10% zarobionych środków.

Piąty słoik „Konto edukacji” – Na tym koncie będziesz odkładać 10% przychodów na swoją edukację, szkolenia, możesz za to kupić książki, wyjeżdżać na spotkania biznesowe.

Szósty słoik „Konto dobroczynności” – 5% swoich przychodów przeznaczysz na cele charytatywne. Może to być np. schronisko dla zwierząt, pomoc dla chorych dzieci i inne cele dobroczynne. Pamiętaj, że dobro wraca podwójnie!

Po zarobieniu pierwszych środków w programie, czyli już w tym etapie uświadomisz sobie, jak łatwo będzie Ci się rozporządzało pieniędzmi, dzięki zasadzie 6 słoików. Zobaczysz, ile oszczędności może zostać na Twoich kontach, przestaniesz narzekać na brak pracy, a życie stanie się po prostu lżejsze i ciekawsze.

Aby przystąpić do zarabiania należy założyć 6 kont bankowych (6 słoików) klikając w linki promocyjne przedstawione poniżej. Dlaczego promocyjne? Ponieważ dodatkowo za każde założenie konta i spełnienie warunków otrzymasz premię. Przy każdym linku jest podane, ile zarobisz za założenie danego konta. W sumie wpadnie Ci 1850 zł.

KLIKNIJ W LINKI PONIŻEJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTA I ZDOBYĆ PREMIE:

>>mBank<< – Zarobisz 150 zł

>>Bank Pekao<< – Zarobisz 200 zł

>>BNP Paribas<< – Zarobisz 200 zł

>>Alior Bank<< – Zarobisz 200 zł

>Bank Millennium<< – Zarobisz 200 zł

>>Getin Bank<< – Zarobisz 900 zł

Jest 6 banków. Jeśli w którymś z powyższych banków masz konto, pomiń je. Zamiast niego załóż w: >>Citi Handlowy<< lub  >>Santander<<

Pamiętaj, że kiedy klikniesz w link do założenia konta, nie przeładowuj, ani nie cofaj strony, wypełniaj wszystko za pierwszym razem i dokładnie. Jeśli pojawi się jakiś problem lub nie będzie możliwości aktywacji konta w wyniku błędu to śmiało zrób wniosek jeszcze raz od początku klikając znowu w link na tej stronie.

Gdyby był problem z jakimś linkiem spróbuj kilka razy, a jak to nie pomoże wejdź do zakładki KONTAKT i napisz.

Nie musisz zamawiać kart do powyższych kont (chyba, że obok konta jest informacja, że trzeba). Jeśli przy zakładaniu konta nie da się założyć bez zamawiania karty – to zamów kartę.

Karty do kont możesz w każdej chwili zastrzec jeśli nie są Ci potrzebne i nie poniesiesz za nie żadnych opłat!

Premie pieniężne otrzymasz prosto na założone konta bankowe. Nie martw się, że będziesz posiadać wiele kont. Jeśli Ci się później nie przydadzą to możesz je w każdej chwili zamknąć przez internet bez żadnych konsekwencji, lecz nie warto tego robić, gdyż zasada 6 słoików w tym przypadku się nie sprawdzi.

Wykonanie tego etapu znacznie ułatwi Ci pracę w kolejnych krokach zarabiania. Promocje bankowe nie trwają cały czas, więc nie będą stałym zarobkiem. To jedynie przedsmak tego, co poznasz w dalszych etapach.

W etapie trzecim dowiesz się, jak zarabiać dużo więcej i stabilnie w programie M2M. Jeśli udało Ci się wykonać etapy I i II to nie będziesz mieć żadnych problemów z wykonaniem etapu III, ponieważ jest o wiele łatwiejszy.

Aby otrzymać dostęp do etapu trzeciego zaloguj się w programie i wejdź w zakładki:

POLECAJ M2M / ZGODY

Zaznacz tam „ptaszka” i gotowe! Instrukcja poniżej:

Po rejestracji na tej stronie i zaznaczeniu „ptaszka” według powyższej instrukcji dostaniesz na e-mail HASŁO dostępu do etapu trzeciego. Im więcej etapów przejdziesz, tym więcej pieniędzy wpłynie na Twoje konto. Gwarantuję, że jeśli będziesz wykonywać etapy według podanych zasad to już w czwartym etapie Twój dochód miesięczny wyniesie 3000 zł.

Dostęp do etapu III otrzymasz maksymalnie w ciągu kilku godzin po poprawnym zrobieniu etapu I i II (począwszy od rejestracji w programie, założeniu 6 kont bankowych oraz zaznaczeniu zgody).

Wpisz swoje ID poniżej żeby zweryfikować, czy etapy zostały poprawnie wykonane. ID to krótki numer, który znajdziesz w prawym górnym rogu po zalogowaniu w programie. Po sprawdzeniu dostaniesz dostęp do etapu trzeciego

Jeśli nie widzisz e-maila z hasłem dostępu, sprawdź wszystkie foldery takie jak np. INNE, SPAM, OFERTY.


Masz problem z wykonaniem tego etapu? Przejdź do KONTAKTU lub przeczytaj instrukcję jeszcze raz 🙂